Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.

Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.

Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.
Dim. h: 10 & 13 cm
SKU: 2604220027.
Category: Kristal.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #667

    Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.

    Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).

    Vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué et 'PU' (Pièce unique).
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #241
    Val Saint Lambert

    Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #479

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #297

    Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.

    Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221
    Cristal Artisanat de Lorraine

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #53

    Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.

    Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.
    No longer available
    Dim. b: 26 & 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #138
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.

    Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #113
    Val Saint Lambert

    “Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    « Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #448

    Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.

    Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm (m.s.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #140

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne serti sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #468

    Vier diverse borden van blauw en wit porselein. China, tijdperk Qinglong.

    Quatre assiettes diverses en porcelaine bleue et blanche. Chine, époque Qinglong.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37

    Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.

    Une horloge de cheminée en bois incrusté et plaqué.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

    Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
    No longer available
    Dim. 343 x 503 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #143
    Louis Vuitton

    Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.

    Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #243
    Fridl.

    “Boeren op de weg naar de markt”. Een geglazuurd aardewerken bas-reliëf. Dubrovnik, 1962. Gesigneerd.

    « Les agriculteurs en route vers le marché ». Bas-relief en faïence vernissée. Dubrovnik, 1962. Signé.
    No longer available
    Dim. 12 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #292
    Claude Sielens

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nu féminin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 cm x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #535

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een paar landschapjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Une paire de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    “Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.

    "Cérès dans un char, allégorie de l'été". Groupe en porcelaine multicolore avec de nombreuses figures. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 49,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More