Similar lots by type
-
#333Alessi
Een koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier en métal argenté et bois. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#763
Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#38Christofle
Een lot van vijf verzilverd metalen verzamelstukken, ontworpen door Christian Lacroix. Allen gemerkt.
Lot de cinq pièces de collection en métal argenté dessinées par Christian Lacroix. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#137
Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.
Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#781
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een bain-marie, een eivormige schaal met roldeksel, drie groenteschalen, twee kleine presenteerschaaltjes, drie dekselschalen en een terrine.
Lot de métal argenté comprenant un bain-marie, un plat ovoïde couvert, trois légumiers, deux petits présentoirs, trois plats couverts et une terrine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#423Isabel Cabanillas
Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.
Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#731
Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#323
Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.
Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#343Christofle
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.
Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#67Christofle
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig bestek, twee servetringen, een kandelaar, twee solifiore’s en een zandloper. Allen gemerkt.
Lot de métal argenté comprenant un couvert quatre pièces, deux anneaux à serviettes, un candélabre, deux soliflores et un sablier. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#368Delvaux
Een handtas van bordeaux leder. Gemerkt. In oorspronkelijk etui.
Sac à main en cuir bordeaux. Avec marque. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zwitserse topaas van ± 10,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une topaze suisse de ± 10,20 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#730Givenchy III en Organza
Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#365
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260/350 -
#437
Een pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt Byron.
Poupée à tête en porcelaine. Marque Byron.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 350/500 -
#152Carl L. F. BeckerPeriod: 1820 - 1900
Twee reliëfplaquettes met boerentaferelen van kalksteen. Gesigneerd en één gedateerd 1899.
Deux plaquettes en relief en terre de pipe aux scènes de campagne. Signées et un exemplaire daté 1899.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 150/200 -
#298Val St. Lambert
Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Fillette debout sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune foncée. D’après un oeuvre de Juan Clara.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 40/60 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900