Other lots in this auction
-
#594Bruno DyckmansPeriod: 1920 - 1998
“Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.
« Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.No longer availableDim. 50 x 40 & 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#167
Divers massief zilveren serveerbestek, Nederlandse keuren, 2de gehalte met een pollepel (Voorschoten), drie lepels en twee vorken. Datumletters tussen 1944 en 1957.
Divers couverts de service en argent massif, poinçons hollandais, deuxième montant avec une louche (Voorschoten), trois cuillères et deux fourchettes. Lettres de date entre 1944 et 1957.No longer availableDim. 725 g brutEstimate: € 300/350 -
#561
Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
Deux théières en porcelaine de Chine bleu et blanc, l'une à décor d'oiseaux, de fleurs et de bambous, époque Qianlong (fêlure au fond), l'autre à pêches, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 120/180 -
#685Marie Storms
Een siercollier met fantasiestenen.
Un collier décoratif avec des pierres fantaisie.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#518
Een bronzen sierstuk van een Venetiaanse gondel in de vorm van een mythisch zeepaard.
Une pièce décorative en bronze d'une gondole vénitienne en forme d'hippocampe mythique.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 120/200 -
#313
Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.
Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#275
Een set van zes grote en zes kleine messen met massief zilveren heften. Keuren van Sheffield 1976, maker William Yates.
Un ensemble de six grands et six petits couteaux avec des manches en argent massif. Poinçons de Sheffield 1976, fabricant William Yates.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#195
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,75 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de diamants baguettes d'un poids combiné d'environ 1,75 ct.No longer availableDim. 9,06 gEstimate: € 1650/1800 -
#494Louis ClessePeriod: 1889-1961
“Le Vieux Tilleul à Boendael”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937. Achteraan getiteld.
« Le Vieux Tilleul à Boendael ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1937. Titré au dos.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#58
Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 50/80 -
#682
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
Carpette Kazak en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 147 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500