Similar lots by type
-
#793Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200 / 280 -
#773Val St. LambertDrie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#647Lalique, France“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260 / 300 -
#471Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.
Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Val St. LambertEen oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#407Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#563Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90 / 110 -
#41Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#341DoyenneEen vierhoekige vaas van gesatineerd glas met een tinnen florale versiering. Naams werk, periode art deco.
Vase carré art déco en verre satiné au décor floral en étain. Travail namurois, années 30.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#303Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#298Val St. LambertEen likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#81Een lot glaswerk, bestaande uit twee grote kelkvazen op hoge voet, een gele vaas, een geslepen schaal, een karaf, ...
Lot de verres comprenant deux grands vases forme calice sur haut pied, un vase coloré jaune, un plat taillé, une carafe etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691MuranoEen bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587Lalique, FranceEen vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#163Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Val St. LambertTwee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#582Een vaas van glaspasta met een meerkleurig mirafioredecor.
Vase en pâte de verre à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#408Daum, FranceEen grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een siervaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine schilfer aan de rand.
Vase en verre de Boom à décor de fleurs peint à la main. Petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#421Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#68Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#797Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#759Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90 / 110 -
#431Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#155Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten en centrale peervormige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants entourant chaque fois un diamant en forme de poire. Poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 15,10 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#468Hergé“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.
“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#234Collet“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120 / 180 -
#246Een eikenhouten sideboard in Engelse stijl met drie laden en messingen trekkers. XIXe eeuw.
Dressoir en chêne de style anglais ouvrant à trois tiroirs aux poignées en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 172 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Paar kalebasvormige vazen van blauw en wit porselein met een licht verschillend bloem-en bladmotief met paradijsvogels. Chinees werk, onderaan een merk met vier tekens, refererend naar Keizer Kangxi.
Paire de gourdes en porcelaine bleue et blanche aux décors d’oiseaux du paradis, de fleurs et de feuilles semblables. Travail chinois, marques à quatre caractères référant à l’Empereur Kangxi.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#485Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 150 -
#20Een paar 18 karaats tweekleurige gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,46 gEstimate: € 150 / 250 -
#365Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260 / 350 -
#618Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.
Théière en biscuit monochrome blanc, richement décoré de branches fleuries. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 37 x 34 x 25 cmEstimate: € 500 / 600 -
#198Een zilveren suikerpotje op drie pootjes en bovenaan getooid met een druiventros.
Sucrier en argent sur trois pieds à volutes. Couvercle surmonté d’une grappe de raisins.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#807Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#384Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met voetbankje.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV et repose-pied assorti.No longer availableEstimate: € 50 / 80

