Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.

Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.

Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.
SKU: 0202160337.
Categories: Glaswerk, Kristal.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #773
    Val St. Lambert

    Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.

    Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #647
    Lalique, France

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.

    “Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #471

    Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.

    Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668
    Val St. Lambert

    Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #407

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #563
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #41

    Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.

    Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #341
    Doyenne

    Een vierhoekige vaas van gesatineerd glas met een tinnen florale versiering. Naams werk, periode art deco.

    Vase carré art déco en verre satiné au décor floral en étain. Travail namurois, années 30.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #303

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #298
    Val St. Lambert

    Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.

    Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee grote kelkvazen op hoge voet, een gele vaas, een geslepen schaal, een karaf, ...

    Lot de verres comprenant deux grands vases forme calice sur haut pied, un vase coloré jaune, un plat taillé, une carafe etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #691
    Murano

    Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #587
    Lalique, France

    Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.

    Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #163

    Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.

    Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667
    Val St. Lambert

    Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #582

    Een vaas van glaspasta met een meerkleurig mirafioredecor.

    Vase en pâte de verre à décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #408
    Daum, France

    Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. B 50 en 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een siervaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine schilfer aan de rand.

    Vase en verre de Boom à décor de fleurs peint à la main. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #421

    Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...

    Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #68

    Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.

    Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #797
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #759

    Een vaas van meerkleurig glaspasta.

    Vase en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #431
    Daum, France

    Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #155

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten en centrale peervormige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants entourant chaque fois un diamant en forme de poire. Poids total de ± 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 15,10 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #468
    Hergé

    “De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.

    “De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #234
    Collet

    “Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.

    “Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.
    No longer available
    Dim. 113 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #246

    Een eikenhouten sideboard in Engelse stijl met drie laden en messingen trekkers. XIXe eeuw.

    Dressoir en chêne de style anglais ouvrant à trois tiroirs aux poignées en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 172 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Paar kalebasvormige vazen van blauw en wit porselein met een licht verschillend bloem-en bladmotief met paradijsvogels. Chinees werk, onderaan een merk met vier tekens, refererend naar Keizer Kangxi.

    Paire de gourdes en porcelaine bleue et blanche aux décors d’oiseaux du paradis, de fleurs et de feuilles semblables. Travail chinois, marques à quatre caractères référant à l’Empereur Kangxi.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #485

    Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.

    Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #20

    Een paar 18 karaats tweekleurige gouden schakeloorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,46 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #365

    Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,04 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #618

    Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.

    Théière en biscuit monochrome blanc, richement décoré de branches fleuries. Dans une vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. 37 x 34 x 25 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #198

    Een zilveren suikerpotje op drie pootjes en bovenaan getooid met een druiventros.

    Sucrier en argent sur trois pieds à volutes. Couvercle surmonté d’une grappe de raisins.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #807

    Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.

    Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #384

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met voetbankje.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV et repose-pied assorti.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More