#773Val St. Lambert
#41
#797Val St. Lambert
#691Murano
Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
#668Val St. Lambert
Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
#647Lalique, France
#587Lalique, France
#81
#68
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
#582
Een vaas van glaspasta met een meerkleurig mirafioredecor.
#163
#667Val St. Lambert
Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
#431Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
#563Val St. Lambert
#303
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
#421
#759
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
#298Val St. Lambert
#408Daum, France
#793Val St. Lambert
#407
#341Doyenne
#471
#158
Vase en verre de Boom à décor de fleurs peint à la main. Petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40
#367
Een lot grafiek met tekeningen, aquarellen, reproducties en ook:“Blumengrüsse. Ein Postkartenmalbuch” Ed. Theo Stroefer’s Kunstverlag, Nürnberg. met per pagina vier postkaarten met geperforeerde randen en ertegenover de lijnuitvoering om zelf te aquarelleren.
Lot de gravures, d’aquarelles, de reproductions et de dessins, ainsi que: “Blumengrüsse. Ein Postkartenmalbuch” Ed. Theo Stroefer’s Kunstverlag, Nürnberg. Contenant quatre cartes postales par page à bords perforés, un exemplaire à peindre en face.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#719Jules De Cort
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#338
Griekse icoon met Maria, Chaire Kecharitomene Partenos.
#443
#175
Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
#841G.Thomas Paris
Een grote wereldbol op houten voet.
#462
#71
#673
Twee kruiken van Gouda plateel. Jaren vijftig.
#272
Fauteuil bas en acajou de style Louis-Philippe recouvert de cuir capitonné. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#269Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée et datée 1958 au verso.No longer availableDim. 74 x 98 cmEstimate: € 600/700 -
#371Delvaux
Een bruin lederen handtas. Gemerkt.
Sac à main en cuir brun. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60