Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#475Nain
Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#539Nain
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#506
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#596
#496
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#516Heriz
#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#529
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#676
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#456
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#141
Een gevarieerd lot massief zilver: een taartschep in Lodewijk XV-stijl. Franse keur, 1e gehalte, Orfèvrerie Maillet, begin XXste eeuw. Een eierdopje. Belgische keur 800/1000. En een ander. Belgische keur, 800/1000, Wolfers. Een cilindrisch doosje met schroefdop. Hollandse keur en J.D. Een bekertje (geblutst), D. & Cie. Twee etuis met eierdop en lepel. Franse keur, 2e gehalte en Wolfers en Duits 800/1000. Etui van Ruys met geboortekopje en -schotel. Frans 1e gehalte en D.P. Paris. Vier lepels en (..)
Lot varié en argent massif : une pelle à tarte de style Louis XV. Poinçon français premier titre, Orfèvrerie Maillet, début XXe siècle. Un coquetier. Poinçon belge 800/1000. Et un autre. Poinçon belge, 800/1000, Wolfers. Une boîte cylindrique avec bouchon à vis. Poinçon hollandais et JD. Une tasse (émoussée), D. & Cie. Deux étuis avec coquetier et cuillère. Poinçon français, deuxième montant et Wolfers et allemand 800 /1000. Etui de Ruys avec tasse et soucoupe de naissance. 1ère quantité françai(..)No longer availableDim. brut 1193,72 gEstimate: € 500/600 -
#515
#262
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890
#568
Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#377
“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#208Hilger & Watts
#677
Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#30
Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van ster bezet met een halfedelsteen.
#548
Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45/60 -
#66
Een ronde Engelse boekenstandaard.
#150
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400/3000