#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#539Nain
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#475Nain
Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#456
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#676
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#516Heriz
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#529
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#496
#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#506
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
Un coureur pakistanais en laine noué à la main. Quelques traces d'usure.No longer availableDim. 310 x 78 cmEstimate: € 60/100
#542
#271
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#178
#595
Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
#670
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 200/300 -
#681
Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20/25 -
#685
Table basse vintage rectangulaire avec plateau en terre cuite émaillée noire sur un cadre chromé. Sixties.No longer availableDim. 39 x 121 x 46 cmEstimate: € 60/80 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550/600 -
#113
#572Victor UytterschautPeriod: 1847 - 1917
“Neerhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#291
#196
Een antieke eikenhouten tafel met twee gesculpteerde laden.
Une table ancienne en chêne avec deux tiroirs sculptés.No longer availableDim. 85 x 162 x 55 cmEstimate: € 45/60