#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#356Goum
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
#506Bidjar
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#496Bidjar
#466
#526Louis De Poortere
#476
#426Tabriz
#446Heriz
#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656
Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#666Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#406Bidjar
#516Bidjar
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#586
#676Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200
#13
Een pendule in kunststof kast.
#434
Trois geishas dans un paysage. Gravure sur bois japonaise colorée. Quelques dégâts d'humidité.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de deux émeraudes en forme de larme d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 1100/1300 -
#342
“Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.
Il Carnevale di Venezia. Une affiche, publiée par Testolini.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#232Verheijen
“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#45
Een 18 K geelgouden broche bezet met kleine robijntjes en vijf parels.
#632
Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
#66
Un fauteuil convertible et un fauteuil à la reine, le premier recouvert de velours et le second recouvert de broderies.No longer availableDim. 89 X 65 cmEstimate: € 60/100 -
#500
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,45 ct."No longer availableDim. 7,08 gEstimate: € 1000/1200 -
#225
Un collier en or rose 18 K avec un pendentif en forme de lettre C serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 350/400 -
#5
Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
#102Sillemont
“Pijproker”. Een emailschildering. Gesigneerd. Limoges.
Fumeur de pipe. Un tableau sur émail. Signé. Limoges.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 120/160