Similar lots by type
-
#273
Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de bureau en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50/80 -
#339
Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100/120 -
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#520
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60/80 -
#317
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#650
Een vergulde bronzen kerkkandelaar.
Bougeoir d'église en bronze doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60/100 -
#525
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#681
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#697
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#536
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/100 -
#88
Een schemerlamp op messingen voet met kap van glas in lood.
Une lampe de table sur une base en laiton avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80/120 -
#283
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#621
Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 100/120 -
#373Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#228
Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .
Lampadaire avec abat-jour en vitrail à décor floral multicolore. Style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#51Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/70 -
#379Van Hoeck
“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs avec cafetière." Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#409Jon Baken
“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#544
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#279Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#348
Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#356
Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H:74cmEstimate: € 40/70 -
#580
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100/120 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100