Similar lots by type
-
#1119Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#1000“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120 / 200 -
#815Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#979Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#188“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#964Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#989“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#965Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1107Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#805Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#1060Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#982Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1115Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1126Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#1095Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#970Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#945Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#850Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#12Jan Kennis“Meisjesportret” en “Zelfportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille” et “Autoportrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 27 & 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1112Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#529Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.
“Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#919Een lot van 31 verschillende strijkijzers in verschillende uitvoeringen en materialen.
Lot de 31 différents fers à repasser.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#34Eric De VreePeriod: °1966“Stilleven met fruit, een kruik en wijn. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nature morte avec fruits, cruche et vin”. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#737Drie boeken met betrekking tot Afrikaanse maskers en kunst.
Trois livres au sujet de l’art et des masques africain.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#650Twee verschillende hangers van zilver met lederen koorden, één bezet met half edelstenen.
Deux pendentifs en argent avec cordelette en cuire dont une avec des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 115,99 gEstimate: € 60 / 100 -
#260DelheidEen 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#457Een grote dekselvaas van Imari-porselein, bovenaan versierd met een tempelleeuw.
Grand vase couvert en porcelaine d’Imari, surmonté d’un chien de Pho.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1058Twee vazen en een schelpvormige siercoupe van kobaltblauw en verguld aardewerk, waarbij de eerste twee met een Handgeschilderd bloemendecor. De tweede onderaan gemerkt “W.S. & S.”.
Deux vases et une coupe en forme de coquille en faïence bleue cobalt et dorée dont les premiers à décor de fleur peint à la main. La corbeille avec la marque “W.S. & S.”.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#889Sidy. Hall Bury Strt. BloomsbyTwee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 60 / 100

