Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.

Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.

Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.
Dim. h: 30 en 31 cm
SKU: 2408210337.
Category: Kristal.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #687
    Val St. Lambert

    Twee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Un pied de lampe en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #678

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gaaf.

    Un cristal taillé, coloré en rouge dans la masse. Parfait.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #714

    Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, elf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en vijf champagnefluiten.

    Services de verres en cristal comprenant douze verres à eau, onze à vin rouge, onze à vin blanc et cinq flûtes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #711

    Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.

    Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een lot van drie verschillende geslepen kristallen glazen, waarbij één met blauw decor, een met rood decor en een kleurloze.

    Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19,5; 25,5 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #674

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee vierkante karaffen en een ronde karaf, een beker en een specerijensetje van glas en een karaf en een schenkkan van geslepen kristal.

    Un lot de verrerie incolore, composé de deux carafes carrées et d'une carafe ronde, d'une coupe en verre et d'un service à épices, et d'une carafe et d'un pichet en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #218
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een decor van vergulde personages in een gesatineerde fries. Gemerkt.

    Grande coupe en cristal taillé et doublé vert, ornée d'un décor de personnages dorés dans une frise satinée. Signée.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #373

    Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.

    Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #27

    Een geslepen kristallen vaas op voet met oranje kelk. Mogelijk Val St. Lambert.

    Un vase en cristal taillé sur pied avec calice orange. Peut-être Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #241
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #137

    Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #715

    Een divers lot glazen. 18 stuks.

    Lot de verres divers. 18 pièces.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #17
    Val St. Lambert

    Een kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #371

    Een bonbonnière en een stolp van geslepen kleurloos kristal.

    Une bonbonnière et une cloche en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #712

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met Engels zilveren plaquette, zes borrelglaasjes, een beker en een rode karaf.

    Un lot de cristaux taillés comprenant une carafe incolore avec plaquette en argent anglais, six gouttes, un gobelet et une carafe rouge.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #570
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #278

    Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.

    Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519

    “Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.

    Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #650

    Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.

    Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464

    Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 85 / 110
  • #269
    Frederick De Wit

    “Tabula Ducatus Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse ingekleurde kopergravure uit de atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provinciën" Met middenvouw.

    “Tabula Ducatus Brabantiae”. Gravure sur cuivre coloriée du XVIIe siècle tirée de l'atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provincien" Avec pli central.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #618

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.

    Petit vase en porcelaine de Chine à glaçure bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #615

    Een gesculpteerd notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad.

    Une table d'appoint en noyer sculpté avec tablette en placage.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje

    Un tapis persan en laine noué à la main
    No longer available
    Dim. 120 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #21

    Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.

    Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #148

    “Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.

    Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #157

    Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #395

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 15,05 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More