Similar lots by type
-
#651
Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne de vestibule avec verre taillé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/200 -
#775
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#748Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40 -
#198
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.No longer availableDim. h; 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#779
Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.
Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#398
Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/220 -
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#804
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#624
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#406
Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35/45 -
#157
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/220 -
#759
Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#609
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/500 -
#394
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#412
Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#769
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#212
Een twaalfkantige lantaarn.
Une lanterne à douze côtes.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/240 -
#237
Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#634
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#411
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#14
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#594
“Verlaten hal”. Een foto op plexiglas.
“Hall déserté”. Une photographie sur plexi.No longer availableDim. 107 x 142 cmEstimate: € 200/220 -
#726Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#40
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti en pavé de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 300/400 -
#581
Een grote kom van meerkleurig Chinees porselein naar het famille-rose.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome d’après la famille-rose.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van ruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#317
Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#416
Een paar nachtkastjes van wortelhoutfineer met een gebogen paneeldeur, een lade en een groen marmeren blad.
Deux tables de nuit en placage de ronce, tablette en marbre vert, tiroir et une porte.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#517Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “Het Bevroren Vuur”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “Het bevroren Vuur”. Série Rouge. Première édition. 1952. En état.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#23
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60/80