#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
#349Een presenteertafeltje met afneembaar dienblad.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#575Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#613Een Chinees bronzen wandbordje met een draak in het decor.
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#283“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120