Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende ovale aardewerken schalen met een meerkleurig decor, waarbij één gemerkt van Colbert en de andere met decor van pauwen, bloemen en vlinders.

Twee verschillende ovale aardewerken schalen met een meerkleurig decor, waarbij één gemerkt van Colbert en de andere met decor van pauwen, bloemen en vlinders.

Deux bols ovales différents en faïence à décor multicolore, l'un marqué par Colbert et l'autre à décor de paons, fleurs et papillons.
Dim. 47 x 36 cm
SKU: 2906210408.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #248

    Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.

    Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #262

    “Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.

    Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #359
    A. Decroos

    “Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #529

    Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.

    Une paire de consoles en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429

    Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.

    Nombreux objets en verre vert moulé : pichets animorphes, vases, etc.
    No longer available
    Dim. h: 85 en 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.

    Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #683
    Laderier

    Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.

    Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.

    Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582
    Slavia 631

    Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.

    Une carabine à air comprimé. Calibre 4.5mm.
    No longer available
    Dim. 115 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Iraans wollen karpet.

    Un tapis en laine iranien noué à la main.
    No longer available
    Dim. 193 x 153 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis chinois en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 330 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #449
    Felix De Boeck

    “Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.

    Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 39,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More