#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#596Een Napoléon III naaitafeltje van diverse houtsoorten op centrale driepoot.
Une table à coudre Napoléon III en bois divers sur un trépied central.No longer availableDim. H. 75 x 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#255Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.
Une bague art déco en platine sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 50 ct. Et un diamant central de + - 0.40 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#509Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
#693Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#675BeshirEen handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
#544Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#694Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 1900 / 2000