#784Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
#828Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
#1077Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
#773Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
#811Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#802Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
#838Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
#818Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 80
#761Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Erica Chaffaert“Kreet van de woestijn”. Twee hoofden en een buste van meerkleurig aardewerk en plaaster. Gesigneerd.
“Cri du désert”. Deux têtes et un buste en faïence et plâtre polychrome. Signés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#447Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.
Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#142Piet VolckaertPeriod: 1902 - 1973“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#425Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#19“Sloepen op een meertje”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven. Eind XIXe eeuw.
“Chaloupes sur un étang”. Huile sur panneau. Attribution au verso. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 100 / 260 -
#442Frans Masereel“Ere aan Verhaeren.” Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#474Hugo Herman“Naakt met sjaal”. Aquarel. Gesigneerd.
#677Een Afrikaans beeldje en een mes met lederen handvat en schede.
Statuette africaine et un couteau à manche et fourreau en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 50