Similar lots by type
-
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#773
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/50 -
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60/80 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#537
Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#99Val St. Lambert
Een reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.
Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#803
Een piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#831
Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#840
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#472Leonor Fini
“Spaanse schone”. Litho. Gesigneerd en gemerkt E.A.
“Belle espagnole”. Litho. Signée et E.A.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#50
Een zilveren speld in de vorm van een Schots wapenschild bezet met email. Met stempel.
Epingle en argent en forme d’un écusson écossais émaillé. Avec cachet.No longer availableDim. 18,60 gEstimate: € 80/120 -
#510Colombia Galeria Cano
Zes verschillende hangers van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in El Museo del Oro de Bogota.
Six différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 46,10 gEstimate: € 100/150 -
#42Roger BoutensPeriod: °1923
“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#393
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf, een azijnkan, een dekselvaasje met een haan (Schilfer onderaan), een fles en een stolp. Allen met zilveren monturen, de laatste verzilverd.
Lot de verreries comprenant une carafe, un flacon à vinaigre, un vase couvert avec coq (éclat vers le haut), une bouteille et un globe. Chaque pièce avec montures en argent (le globe avec monture en métal argenté).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#660Ecuador
Een archeologische object. Ter plaatse aangekocht.
Objet archéologique. Acheté sur place.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/200