Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Swarovski Lourdes

Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
SKU: 2709220355.
Category: Porselein.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #355
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Swarovski Lourdes

  • #375
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #631

    Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.

    Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #278

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #418

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #335
    Boch Belgium

    “Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.

    "Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #374

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #487

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 2 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.

    Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein

    Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #467

    Een paar dekselpotten van Chinees blauw en wit porselein versierd met tempelleeuwen op de deksels.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc décorés de lions du temple sur les couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #460

    Een Oosterse druppelfles van porselein.

    Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #428

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een paar achthoekige dekselvazen van Chinees wit en blauw porselein met diverse figuren in het decor.

    Une paire de vases octogonaux à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue avec diverses figures dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #365
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #401

    Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #383

    Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.

    Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448

    Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.

    Deux plats ovales en porcelaine d'Imari à aile lobée.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #523
    Reichenbach porzellan

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met meerkleurig bloemendecors in met vergulde versieringen omzoomde cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. 24 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, een grote en een kleine kom, een grote en een kleine koffiepot, een grote en een kleine theepot, suikerpotjes, melkkannetjes, zes mokkatasjes met ondertasjes, 12 theekopjes met ondertasjes, een grote terrine, een ronde en een ovale schotel en een sauskom. Alles gemerkt. Enkele kleine schilf(..)

    Un service de table élaboré en porcelaine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond bleu cobalt bordé de décorations dorées. Marqué en bas. 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes creuses, un grand et un petit bol, une grande et une petite cafetière, une grande et une petite théière, des sucriers, des pots à lait, six tasses avec soucoupes, 12 tasses à thé avec soucoupes, une grande soupière, un plat rond et un plat ovale et une saucière. Tout marqué. Quelques (..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #447

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #468

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm - 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een wijwatervaatje van meerkleurig porselein versierd met drie engelen.

    Un bénitier en porcelaine multicolore à décor de trois anges.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #453

    Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.

    Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 75 / 110
  • #441

    Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #150

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale groene diamant van +- 0,17 ct. en twee diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en vier smaragden in markies geslepen van +- 0,40 ct. Met ALGT certificaat.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant vert central de +- 0,17 ct et de deux diamants taille marquis d'un poids combiné de +- 0,36 ct et de quatre émeraudes taille marquis de +- 0,40 ct Avec certificat ALGT.
    No longer available
    Dim. 3,66 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,33 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #241
    Guerin

    Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.

    Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181

    Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.

    Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #477

    Een grote flesvaas van blauw en wit chinees porselein met een draak in het decor.

    Un grand vase bouteille en porcelaine de Chine bleu et blanc avec un dragon dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #61
    Makkum

    Twee schotels van meerkleurig Fries aardewerk. Beide gemerkt.

    Deux plats en faïence frisonne multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Een meerkleurig aardewerken sierjardinière, versierd met bloemen in hoogreliëf. Op voet, versierd met een ooievaar.

    Jardinière d'ornement en faïence multicolore, à décor de fleurs en haut relief. Sur pied, décoré d'une cigogne.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,15 g
    Estimate: € 1450 / 1500
  • #592

    “Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.

    "Lazare, Veni Foras." Gravure d'après PP Rubens. Boetius à Bolsswert.
    No longer available
    Dim. 67 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #381

    Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.

    Une casquette uniforme de la garde civique belge. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #134

    Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.

    Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 69 x 103 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #113

    Een groot Heilighartbeeld van gips. Stukjes van hand.

    Une grande statue du Coeur sacrée en plâtre. Dégâts à une main.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More