#353
Twee gekleurde glaspasta vaasjes.
Deux vases en pâte de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#126
Een donkergepatineerde vierkante eikenhoutentafel met neerklapbare afgeronde bladen.
#344Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux chiens”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/280 -
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#719Georges Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#313Christofle, France
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#170
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 250/300 -
#97
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#560
Een verlengbare eikenhouten tafel. Vendée, Frankrijk, tijdperk Louis-Philippe
Table à allonges en chêne. Vendée, époque Louis-Philippe.No longer availableDim. Ø 116Estimate: € 180/240