Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.

Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.

Deux vases différents en cristal taillé incolore aux montures en argent par Wolfers, respectivement 833 et 925‰.
Dim. h: 18 & 22 cm
SKU: 1312160387.
Categories: Kristal, Zilver.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #974

    Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.

    Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.

    Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.
    No longer available
    Dim. l: 6,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1108
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #808

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.

    Service de verres en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #798

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #761

    Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

    Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.

    Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #408

    Een vaas van geslepen kristal.

    Vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.

    Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #958

    Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.

    Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1060

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1119
    Val St. Lambert

    Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.

    Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #973
    Nachtman

    Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.

    Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #617

    Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.

    Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #399

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.

    Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.

    Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.
    No longer available
    Dim. 49,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #1111
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.

    Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #238

    Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.

    Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.
    No longer available
    Dim. +/- 150 g
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #868
    Stein

    Een bierpul van bruin steengoed. Deksel met tinnen klep. Versierd met een uitsparing met oogstscène en een spreuk in twee gerstguirlandes: “Der Reben-und der Gerstensaft verleiht dem Menschen Muth u. Kraft”. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (jaren 1880). Een haarscheur over de hele hoogte.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #482
    Wilfried Pas
    Period: °1940

    Compositie als steun voor Middelheim in 1972. Litho. Gesigneerd onder plaat.

    Composition à l’Occasion de Middelheim 1972. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #706

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.

    Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 222 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #787

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #709
    J. Van Paemel

    “Dullementenstraat”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat. 1931.

    “Dullementenstraat”. Eau-forte. Signée hors planche et daté 1931.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.

    Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 49,66 g
    Estimate: € 3500 / 4500
  • #1039

    “Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd. Handtekening gedeeltelijk onder kader.

    “Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #436

    Een mahoniehouten wandrekje bekleed met kleurrijke stof. Omstreeks 1900.

    Etagère en acajou partiellement recouvert de tissu multicolore. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 4à / 60
  • #780
    Latijns Amerika

    Twee halssnoeren van verschillende soorten zaden. Ter plaatse aangekocht. We voegen er nog twee halssnoeren met half edelstenen aan toe.

    Deux colliers en différentes sortes de graines. Achetés sur place. Nous ajoutons deux colliers en pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #1099

    Een hangkastje van witgepatineerd hout met een deurtje met groen glas.

    Vitrine à suspendre en bois laqué blanc ouvrant à une porte vitrée de couleur verte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #142
    Piet Volckaert
    Period: 1902 - 1973

    “Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #858
    Stein

    Een bierpul van porselein met tinnen deksel. Op de buik een transfervoorstelling “Der Markt zu München”. Onderaan gemerkt: Kurt Hammer.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More