Similar lots by type
-
#958Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.
Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#80Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.
Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.No longer availableDim. 49,20 gEstimate: € 60 / 80 -
#613Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 70 -
#1111Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#798Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#392Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.
Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1119Val St. LambertEen reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#340Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.
Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#808Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#408Een vaas van geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1060Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1133Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#974Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#238Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40 / 60 -
#394Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
Service de verres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#399Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#608Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.
Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#973NachtmanTwee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.
Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#421Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#793Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25 / 45 -
#1108Val St. LambertEen driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#761Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#402Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#320DupontEen aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#235Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 800 / 1000 -
#804Een mahoniehouten bijzettafeltje met een deels kalfslederen blad.
Petit guéridon en acajou, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#848Een sobere eikenhouten trog met deksel.
Pétrin sobre en chêne. Avec couvercle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#25Een parelhalssnoer bezet met zilveren slot.
Collier de perles au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#365Pelzen PeetersEen mantel van vossenbont.
Manteau en fourrure de renard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#716Een ronde eikenhouten tafel met acht tapse poten. Met twee verlengbladen.
Table ronde en chêne sur huit pieds fuseaux et avec deux allonges.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 100 / 120 -
#569Neyt“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,25 ct. en kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis central de ± 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 400 / 500 -
#1143Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#683Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 60 / 100

