Other lots by Val St. Lambert
-
#241Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Val St. LambertEen grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor vert. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 90
Similar lots by type
-
#338Twee verschillende geslepen kristallen vazen met messingen monturen, waarbij één kleurloze en één rode. De kleurloze met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé différents avec des montures en laiton, un incolore et un rouge. Le verre incolore avec éclats au bord.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#365Kosta BodaEen designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.
Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een driedelig kaststel van geslepen Beiers kristal, bestaande uit een drageoir en twee vazen op voet, versierd met gesatineerde bloemen en vlinders.
Une garniture en trois pièces en cristal de Bavière taillé, composé d'un drageoir et de deux vases sur pied, décorée de fleurs et de papillons satinés.No longer availableDim. h: 37 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 240 -
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#500Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).
Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#674Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#698Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#510Een zilveren tafelstelletje met kristallen recipiënten en met twee lepeltjes. Mogelijk Oostenrijk of Duitsland. 812‰. 590 gram bruto (met kristal).
Une table en argent avec des récipients en cristal et deux cuillères. Peut-être en Autriche ou en Allemagne. 812 ‰. 590 grammes brut (avec cristal).No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#623“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#312“Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.
Femme assise dans la nature . Un bas-relief en bronze. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#310Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een smaragd van +- 0,20 ct en vier kleine briljantjes.
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie d’une émeraude de ca 0,20 ct et de quatre petits brillants.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 280 / 350 -
#359Rémy Cornelissen“Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.
Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
Un Bouddha thaï assis avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Twee 18 K geelgouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#50CartierEen klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.
Une petite horloge de voyage dans son étui d'origine. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#17Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.
Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
Une table basse et ronde en marbre blanc.No longer availableDim. 45 Ø x 53 cmEstimate: € 25 / 35 -
#275Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#634André Van den SandePeriod: 1910 - 1996“SCK ‘Den Atoom’ te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
SCK Den Atoom in Mol . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#445Een zesarmige kandelaar van 800‰ zilver. Tsjechowlowakije, 1929 - 1942. Makersmerk ‘Br. Klein’. 995 gram.
Un chandelier à six bras en argent 800 ‰. Tchécoslovaquie, 1929 - 1942. Poinçon de fabricant Br. Klein . 995 grammes.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 400 / 500

