Similar lots by type
-
#765
Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#71
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#781
Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#382
“De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.
”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#31Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#414
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783
Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.
Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 26/30 -
#409
Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.
Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.No longer availableDim. h: 4 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#814
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#788
Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50/80 -
#817
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#798Val St. Lambert
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.
Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#64Jean DonnayPeriod: Chératte 1897-1992
“Golgotha”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Golgotha”. Eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 60 x 55,5 cmEstimate: € 30/50 -
#323
Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.
Un casque colonial. En liège recouvert de tissus.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#693
“Opgetuigde olifant”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Eléphant harnaché”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100 -
#290
Een 18 karaats geel gouden art deco hanger in de vorm van een klavertje vier en een speld bezet met diamantjes en robijntjes.
Un pendentif Art Déco en or jaune 18 ct en forme de trèfle et une pince sertie de diamants et rubis.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 100/150 -
#148Val St. Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#331Amphora, Czechoslovakia
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/220 -
#147Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#732A. Steel
“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#568
Een paar fishtanks van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en fazanten en goudvissen binnenin.
Une paire d’aquariums en porcelaine bleue et blanche de Chine à décor de fleurs et faisans, décoration de poissons rouges à l’intérieur.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#844
Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#653
“Vliegeraar”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Homme au cerf-volant”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120/140 -
#731
Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.
Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200