Similar lots by type
-
#695
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#4
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#625
Een vierledig Chinees reismeubel met messingen sluitingen.
Un meuble de voyage chinois en quatre pièces avec fermetures en laiton.No longer availableDim. 4 x 40 x 80 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#106
Een eikenhouten klapsecretaire in neogotische stijl met twee laden onder het blad. Alle vlakken versierd met briefpaneel.
Un secrétaire à abattant en chêne de style néo-gothique à deux tiroirs sous la tablette. Toutes les surfaces décorées d'un panneau en pli de parchemin.No longer availableDim. 141 x 125 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#153
“Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.
"Arabe à cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Barye.No longer availableDim. 55x 25 x 72Estimate: € 350/500 -
#553
Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
Lot de trois carafes différentes dont deux en verre et une en cristal. Attaché est un petit seau à glace avec cadre en laiton plaqué or.No longer availableDim. H:13-34cmEstimate: € 60/80 -
#167Mignon
Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200/240 -
#421Noritake, Japan
Een grote sierschotel met meerkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarbord 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.
Un grand plat décoratif à décor multicolore et doré de fleurs et de papillons. Assiette de l’année 1978. Marquée et numérotée 1529/3000.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#659
Een lot van 28 zeevruchtenborden met sauskom.
Lot de 28 assiettes de fruits de mer avec saucière.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#24
“Mediteraan straatje.” Olieverf op doek.
"Rue méditerranéenne." Huile sur toile.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#603
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Een lot van twaalf miniatuur Chinees porseleinen vaasjes. In hangkastje.
Lot de douze vases miniatures en porcelaine de Chine. Dans un placard à suspendre.No longer availableDim. H:3-5cmEstimate: € 40/60