Similar lots by type
-
#371Akita
“Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 22 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#353
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een rococo terrine, een Romeinse buste, een vrouwenbuste, een meisje met boeken, een kannetje en twee putti met een kalf.
Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#331
“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38
Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#473
Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#419
Een madonna met kind en een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit. De eerste onder stolp.
Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#347
“Koppel met kroost”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. Italiaans werk.
“ Couple et enfants”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base. Oeuvre Italienne.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#393
Een lot van vier beeldjes van vogeltjes van meerkleurig biscuit van Capodimonte.
Un lot de quatre statues représentant des oiseaux en biscuit de Capodimonte.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#338
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
Une cruche et un vase en verre opale polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#729
“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352
Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.
Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#684Jozef Cantré
“Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.
“Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#671Märklin
Een lot van twaalf treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4026, 4037 (3x), 4044, 4052 (3x), 4131, 4132 (2X) & 4133. Allen in originele doos.
Un lot de douze wagons pour rails de type HO. Modèles 4026, 4037 ( x3), 4044, 4052 (x3), 4131, 4132 (x2) & 4133. Le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#700
Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel met een meerkleurig decor van bamboe en vogeltjes op bruine fond en twee verschillende Imariborden.
Un lot d’objets en porcelaine chinoise, comprenant un plateau avec un décor de bambou et oiseaux polychrome sur fond brun, et deux assiettes Imari.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#727Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “Bibbergoud”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1950. Slijtage, strepen op voorplaat, centrale bladen gelost maar compleet. Rug intact.
Suske en Wiske. “Bibbergoud”. Série Rouge. Première édition, 1950. Usure, lignes sur le devant, bloc complet mais détaché. Dos intact.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#97
Een schaakspel met zamakken stukken in Middeleeuwse stijl. Patina grotendeels verdwenen. In houten kist. Eén paard beschadigd.
Un jeu d’échecs style Moyen Age en régule. Patine usée. Dans une boite en bois. Un cheval est endommagé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#238
Een koperen kandelaar gedragen door een putto in de geest van Moreau.
Un chandelier en cuivre porté par un putto dans l’esprit de Moreau.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50 / 60 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 600 / 800 -
#603
Een oryxgewei.
Ramure d’oryx.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 200 / 240