Similar lots by type
-
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#896Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 20 / 30 -
#902Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#422Een vol messingen luchtertje met vijf lichtpunten in de vorm van olifantenkoppen.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#373Een insteekalbum met postzegels van de D.D.R. 1949-1977. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1960-1986. En een restant van postzegelverzameling en postzegels Berlijn 1960-1981.
Un album de collection à timbres postales , D.D.R. 1949-1977. Une pince avec des timbres B.R.D. 1960-1986. Et une partie restante d’une collection de timbres postes de Berlin, 1960-1981.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#822Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#56Jean RocheEen paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.
Une paire de fauteuils, revêtement de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#640Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met hartvormige hanger. (één ketting te herstellen).
Une chaîne à trois rangs en or blanc et pendentif en forme de coeur (une chaîne à restaurer).No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#220Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 350 / 450 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#833Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Éraflure sur le verre.No longer availableDim. 82,88 gEstimate: € 500 / 600 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300

