Similar lots by type
-
#422
Een vol messingen luchtertje met vijf lichtpunten in de vorm van olifantenkoppen.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#902
Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40/60 -
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 20/30 -
#661
Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/100 -
#818
Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#655Dinh Van
Een zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100/150 -
#632
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#887
Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#308Céramique Montoise
Een art deco pijprokersstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een potje en een asbak met luciferhouder op dienblad. Ontwerp van Antoine Dubois. Jaren ‘20.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80/100 -
#600
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200/3500 -
#396
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400 -
#607
Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160/180 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000/4000 -
#610
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 400/500 -
#201
Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100/160 -
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#545Dinh Van
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 300/400