Similar lots by type
-
#801Art 4 by ErgoEen design theepot en melkpot met een zwart op wit strepenmotief, evenals een kopje met ondertasje naar een ontwerp van Mihalik. De eerste twee genummerd, resp. 8/500 en 43/1000. Dekseltje van de suikerpot beschadigd.
Une théière et pot à lait design à motifs linéaires noir sur blanc, ainsi que la sous-tasse et tasse. D’après Mihalik. La théière est numérotée 8/500, le pot à lait est numéroté 43/1000. Le couvercle du sucrier est endommagé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#555Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#407JL MeneauEen kom en een schotel van kobaltblauw porselein, versierd met een bloemendecor. Beide onderaan gemerkt.
Un plat et un plateau en porcelaine bleue Cobalt, décoration de fleurs. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø 30 en 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#705Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#813Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein voor twaalf personen.
Un service à café et thé pour douze personnes. En porcelaine polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#559Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#403Herend, HungaryEen vaasje, een eivormig dekseldoosje en een schelpvormig schaaltje met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
Un petit vase, une petite boite à couvercle en forme d’oeuf et une coupelle en forme de coquillage à décors de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#771- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#495Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.
Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#603Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.
Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#805Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#815Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#695Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#665Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.
Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#562Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180 / 200 -
#591Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#758Een paar balustervazen van Cantonporselein, versierd met decors van personages, bloemen en vogels in cartouches. Eén bovenaan gerestaureerd.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Canton, décors de personnages, fleurs et oiseaux en cartouches. Un vase à été restauré au dessus.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#545Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#652Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#535Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#745Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 90 / 110 -
#675Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#684Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25 / 35 -
#816Een eikenhouten grammofoonmeubeltje met twee deurtjes. We voegen er een reeks platen aan toe.
Un meuble à grammophone en chêne à deux portes. Nous ajoutons une série de disques.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#482Rooj“Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
“Composition”. Huile sur carton. Signé et daté ‘58.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 140 -
#784Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout op een centrale zuilvormige poot, eindigend in vier leeuwenpoten en op wieltjes.
Une table ovale à allonges en acajou sur un pied central en colonne se terminant en quatre pattes de lion et sur roulettes.No longer availableDim. 116 x 140 cmEstimate: € 200 / 240 -
#563“Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois au bol”. Statuette en ivoire sculpté et partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
#653“Vliegeraar”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Homme au cerf-volant”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#538Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor met paleisscènes. Binnenin vijf dekseldoosjes en twaalf rechthoekige schaaltjes, evenals een groot aantal ivoren speelchips in zes maten. Zonder sleuteltje.
Boîte chinoise en bois laqué noir et doré à décor de palais. L’intérieur à cinq boîtes couvertes et douze plats rectangulaires, ainsi qu’une grande quantité de fiches en ivoire (six tailles différentes). Sans clé.No longer availableDim. 31 x 36 cmEstimate: € 150 / 250 -
#313Louis Van Hoozele“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#551“Samoerai”. Een bronzen beeld met koperkleurig patina.
“Samouraï”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#723Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 160

