Similar lots by type
-
#596
Een luchter van meerkleurig porselein met vijf lichtpunten.
Lustre en porcelaine polychrome à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#409
Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#207Spilliart
Een damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650/750 -
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#617
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500/600 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#46
Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#187Sylvain KinsburgerPeriod: 1855 - 1935
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#221
Een paar witmetalen lampen, opgebouwd uit zeven stangen met glazen bollen.
Paire de lampes en métal blanc comprenant sept tiges aux abat-jour sphériques en verre.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 650/750 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220/280 -
#751
Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#589
“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90/120 -
#693
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#203Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#691
Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#694
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.
Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#158
Een paar tafellampen met telkens twee gemonteerde schoenvormen.
Paire de lampes de table montées sur des formes de chaussures en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 140/200 -
#608
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#601
Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800/900
Other lots in this auction
-
#38
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80/120 -
#11
Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.
Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#778
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20/30 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#309
Een gevarieerd lot oud speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#173
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.
Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#180
Een 18 karaats roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en roze calcedoon van ± 16,67 ct.
Bague en or rouge 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’une calcédoine rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1700/1800 -
#692
“Het kanaal”, 40/40. “Twee kinderen”, 4/30. Twee gravures resp. gesigneerd en genummerd buiten de plaat door Dirk Baksteen en Omar Van Meervelde.
“Le canal”. 40/40 et “Deux enfants”. 4/30. Deux gravures resp. signées et numérotées hors planche par Dirk Baksteen et Omar Van Meervelde.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#577
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130/180 -
#745Capodimonte
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#541
Een halsvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een reliëfdecor van een draak. Onderaan gemerkt.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor en relief d’un dragon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#802
Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Table de salon en chêne à deux abattants.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120