Other lots in this auction
-
#66
Een cabrioletfauteuil en een fauteuil à la reine, waarbij de eerste met fluwelen bekleding en de tweede bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil convertible et un fauteuil à la reine, le premier recouvert de velours et le second recouvert de broderies.No longer availableDim. 89 X 65 cmEstimate: € 60/100 -
#654
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/45 -
#712
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met Engels zilveren plaquette, zes borrelglaasjes, een beker en een rode karaf.
Un lot de cristaux taillés comprenant une carafe incolore avec plaquette en argent anglais, six gouttes, un gobelet et une carafe rouge.No longer availableDim. h: 15 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#57Roger PintensPeriod: °1954
Een sierstuk van kunstsmeedwerk. Gesigneerd.
Une pièce décorative en fer forgé. Signée.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#598
Een Engels brievenkastje van wortelhout met twee deurtjes. Omstreeks 1900. Met sleuteltje.
Une armoire à lettres en ronce anglaise à deux portes. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#237Capodimonte
Een meerkleurig aardewerken wandvaas in de vorm van een engel. Italiaans werk. Schilfer aan het voetje.
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/35 -
#642Albrecht Dürer
“Kalvarie met de drie kruisen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Oude druk, uitgesneden en ingelijst.
Calvaire aux trois croix. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche. Estampe ancienne, découpée et encadrée.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#140
Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 4,63 gEstimate: € 150/200 -
#451
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80/120 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#83
Een kistje, opgebouwd met antieke (XVIIe eeuwse?) meubelpaneeltjes, versierd met inlegwerk.
Une boîte, construite avec des panneaux de meubles anciens (XVIIe siècle?), décorés de marqueterie.No longer availableDim. 14 x 48 x 32 cmEstimate: € 40/60