Similar lots by type
-
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#202
Drie kleine tabaksdoosjes, waarbij één van verzilverd metaal, één Duits van 800‰ zilver en één van 900‰ zilver met email.
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60/80 -
#705
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150/200 -
#187
Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#257
Een art decor sigarettendoos van zilver. Engels Londen keuren. Datumletter C. 1938. P&B LD.
Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.No longer availableDim. 166 gEstimate: € 100/150 -
#765
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300/400 -
#485Chimento
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100/150 -
#430
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80/120 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300/400 -
#660Pomellato
Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#609
Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.
Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#775
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100/150 -
#231
Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#630
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100/150 -
#203
Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#890
Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#580
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100/150 -
#906
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#445
Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50/70 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200/300 -
#234
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een lot van acht antieke tabaksdoosjes van schildpad, waarbij twee versierd met ivoren inlegwerk.
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80/100 -
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350
Other lots in this auction
-
#222
Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
Une petite chapelle en bois et une Vierge en cire. +- 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#14
Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#767
“Horen, zien en zwijgen” drie Afrikaanse beeldjes. En een dito sculptuur met personages. Vier stuks.
”Singes de la sagesse”. Trois statues africaines. Et une sculpture dito. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550/650 -
#428
Zes meerkleurige borden met karikaturale voorstellingen. Vermoedelijk Hollands. Enkele beschadigingen.
Six assiettes polychromes , représentations caricaturales. Probablement hollandais. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#722
Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#57Sitzendorf
Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100/150 -
#339M. Van Looy
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#151Louis Leloup
Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190/220 -
#603
Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200/240 -
#166
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120/200 -
#123
Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.
Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50/60