#306
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#685
Salle à manger en chêne sculpté comprenant une vitrine à eux corps, six chaises et une table de chasseNo longer availableDim. 230 x 135 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Ernest Vermeulen
“Thèbes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880.
“Thèbes”. Huile sur toile. Signée et datée 1880.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 500 / 600 -
#500
#325
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#673Catellani & Smith
Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
#724
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#546Elmar Flötotto
Een paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
Une paire de chaises design. Allemagne, +- 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#616
#341
“De orgelman”. Polychrome biscuit groep, gemerkt Capodimonte en gesigneerd Meneghetti.
“Le joueur d’orgue”. Groupe en biscuit polychrome marqué Capodimonte et signé Menghetti.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#759
Een Engelse barometer in eikenhouten kast.
Baromètre anglais en chêne.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 60 / 100