#430Een 18 karaats wit gouden rin bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,06 ct et d'une perle.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#834Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#735Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#718C. Mahillon, BruxellesEen ventieltrombone, medio jaren ‘50.
Trombone à ventile des années 1950.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een 18 karaats geel gouden armband.
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,86 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 650 / 750 -
#400Een lotje allerlei waaronder een herenring met fantasiesteen gemerkt 375, een paar manchetknoopjes, vier verschillende horloge, twee aanstekers en twee zakmessen en paar halssnoeren en een vergulde armband, ringen. e.a. in houten doosje.
Lot varié, y compris une bague pour homme avec pierre fantaisie marquée 375, une paire de boutons de manchette, quatre montres différentes, deux briquets et deux couteaux de poche et une paire de colliers et un bracelet plaqué or, bagues, etc. dans une boîte en bois.No longer availableDim. ring, 4,84 gEstimate: € 100 / 150 -
#316Paco Capdell SileroEen serie van vier stoelen in zwarte hoogglanslak. Regeny inspiratie.
Suite de quatre chaises en laque de haute brillance. Inspiration Regency.No longer availableEstimate: € 200 / 240