Other lots in this auction
-
#473
Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#674
Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
Un miroir à cadre en plâtre et bois doré décoré de guirlandes de fleurs et couronne de laurier.No longer availableDim. 90 x 73 cmEstimate: € 100/150 -
#598
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 190 x 130 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#63
Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200/300 -
#26
Een kinderstoel in de vorm van een wheelbackchair.
Chaise d’enfant en forme d’une wheelback chair.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#377
Een olielamp van meerkleurig aardewerk van Rouen met gesatineerde kap. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à huile en faïence polychrome de Rouen avec abat-jour satiné. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40 -
#370Suizo
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge en een horlogekastje.
Montre de dame en or jaune 18 K et une caisson à montre.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 150/200 -
#469P. van der Heijden
“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#74
“Zomer” & “Herfst”. Twee gravures naar XIXe eeuwse werken.
“Eté” et “Automne”. Deux gravures d’après des oeuvres du XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 50/70 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#388
Drie diverse karaffen van geslepen kleurloos kristal, gepresenteerd op een witmetalen plateau.
Trois carafes différents en cristal taillé incolore. Présentées sur un plateau en métal blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#207
“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300