Other lots in this auction
-
#322
Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
Un lot de treize pots d'apothicaire en verre ambré et un incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#280
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 700/800 -
#478
Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
Un plat décoratif en porcelaine Arita avec un paysage bleu sur blanc avec des détails dorés et colorés. Avec une marque aveugle en bas. Ère Taisho.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 30/35 -
#3
Een gevarieerd lot bronzen, koperen, ijzeren en houten klinken, enkele kapstokken, een applique, twee kranen, monturen, enz.
Un lot varié de poignées en bronze, cuivre, fer et bois, quelques portemanteaux, une applique, deux robinets, des cadres, etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#91Porzellanmanufaktur Scheibe - Alsbach
Acht meerkleurig porseleinen beeldjes van Napoleontische commandanten, bestaande uit Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne en twee cavaleristen van de Keizerlijke garde. Achteraan gemerkt.
Huit figurines en porcelaine multicolore de commandants napoléoniens, composées de Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne et deux cavaliers de la Garde Impériale. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 25 - 30 cmEstimate: € 500/700 -
#193
Een neushoorn van gepatineerd brons.
Un rhinocéros en bronze patiné.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 420/450 -
#319
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#326
Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.
Une étagère Napoléon III en poirier laqué noir.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 80/120 -
#237
“Dame met lier”. Een beeld van meerkleurig biscuit, ontwerp van Vittorio Sabadin.
Dame à la lyre. Une sculpture en biscuit multicolore, design de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#9
“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.
Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#179
Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400/600 -
#544
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150/200