Other lots in this auction
-
#697Majak
Een Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”
Une horloge de bureau russe avec un bord en cristal. Fabriqué en URSS.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 30/40 -
#196
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#134H. Op de Beeck
“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeves . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#620
Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
Un scribe en bois avec décoration peinte à la main.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#170
Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
Un brillant de 0,61 ct. F SI2 dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 1250/1350 -
#141
“Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.
Petite danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Degas. Sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260/300 -
#652
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#236
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Trois bandes de patchwork oriental avec des personnages.No longer availableDim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#283Makkum
Een pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#413
Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
Une pierre de savon sculptée par Guan Yin debout.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/100 -
#430
Een lot 800‰ zilver, bestaande uit twee terrines, een Belgische kom met merk van Wolfers.
Un lot de 800 ‰ d'argent, composé de deux terrines, un bol belge avec la marque Wolfers.No longer availableDim. 2970 gEstimate: € 1200/1500