Other lots in this auction
-
#740
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#549D’Angelo
“Abstracte compositie met liggend personage”. Een met de hand ingekleurde zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite et personne couchée”. Une sérigraphie mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#833
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Davidoff
Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#410
“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#104F. De Block
“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300 / 400 -
#490
Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#98Period: 1885 - 1905
“Achetez-moi”. Een beeld van zamak naar een werk van A. J. Scotte.
”Achetez-moi”. Une statue en régule d’après une oeuvre par A.J. Scotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#750
Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418
Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80