#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#780Een verguld houten butlerspiegel.
#823Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#277Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
#647Een paar bronzen tempelleeuwen.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
”Nature morte”. Gouache. Porte un monogramme K.L. ‘55. Attribué à Kurt Lewy.No longer availableDim. 17 x 11,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#88Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.
Un lot comprenant deux cendriers et un pique-fleurs en cristal rouge taillé.No longer availableEstimate: € 30 / 40