Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Uil” beeldje, afbeelding van een uil, geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel
“Uil” beeldje, afbeelding van een uil, geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel
“Uil” beeldje, afbeelding van een uil, geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel
Joris Buseyne

“Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.

Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.
Dim. h38cm x 17cm
SKU: 3101230435.
Categories: Aardewerk, Beeld, XXe eeuw.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #541

    Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.

    Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.
    No longer available
    Dim. h32cm x b18cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #113

    Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.

    Figurine en bronze "Pierrot" sur un plat rond en onyx.
    No longer available
    Dim. h 13,5 x Ø 7,5 cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #538

    Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.
    No longer available
    Dim. h 19,5 x Ø 19,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #511

    Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #167

    “Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    “Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 37 cm
    Estimate: € 1250 / 1500
  • #507

    Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.

    Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 32 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #543

    Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.

    Vase de Murano, multicolore, décor fluide.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 10 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #491

    Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.

    Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.
    No longer available
    Dim. h 41,5 x b 13 cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #487

    Bronzen donker gepatineerd gestileerd beeld van een zittende kat, Art Deco.

    Sculpture stylisée en bronze à patine foncée d'un chat assis, Art Déco.
    No longer available
    Dim. h45cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #488

    Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.

    Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h32,5 x b33cm
    Estimate: € 250 / 275
  • #503

    Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.

    Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23,5 x b 16 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #168

    Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.

    Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h62cm
    Estimate: € 1750 / 2000
  • #548
    Kosta Boda

    Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.

    Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 21 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #572
    Ruscha, Paris

    Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #324

    Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.

    Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.

    Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.
    No longer available
    Dim. h 16 x l32 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #508

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.

    Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 20 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #319

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.

    Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 200 / 230
  • #118
    J. De Braekleer

    Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. h 63cm x b 55cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #94
    Joz. De Swerts
    Period: 1890-1939

    “Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.

    "Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.
    No longer available
    Dim. 123 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #393

    Een lot van vier stuks geglazuurd Chinees aardewerk en porselein. Waaronder een bruin craquelé waterpotje, inktpotje, blauw geglazuurd waterpotje en een grijs geglazuurd vaasje Song Dynastie (geschilferd en gebarsten aan de buik).

    Lot de quatre poteries et porcelaines chinoises émaillées. Y compris un pot à eau marron craquelé, un pot à encre, un pot à eau émaillé bleu et un vase gris émaillé de la dynastie Song (écaillé et fissuré au niveau de la panse).
    No longer available
    Dim. +- 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #142
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    Landschap, olieverf op doek, zonder titel, mogelijk Kalmthoutse Heide gesigneerd.

    Paysage, huile sur toile, sans titre, éventuellement la bruyère de Kalmthout.
    No longer available
    Dim. h79cm x b92,5cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #605

    Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.

    Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.
    No longer available
    Dim. H: 12-30 cm Ø: 26-31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #47

    Vier antieke hangsloten van smeedijzer. Een ingelegd met been. Drie met sleutel.

    Quatre cadenas anciens en fer forgé. L'un incrusté d'os. Trois avec clé.
    No longer available
    Dim. H: 4.5-9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #436

    4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit. 19e eeuws.

    4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. h112cm x b45cm x d42,5cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #472
    Jef Van Tuerenhout

    “De Godin”, litho genummerd 21/150, gesigneerd buiten de plaat.

    « La Déesse », lithographie numérotée 21/150, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. h76cm x b54cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #428

    Drie stenen boeddhahoofden, waarvan één met sporen van verguldsel. Zuid-Oost-Azië.

    Trois têtes de Bouddha en pierre dont une avec des traces de dorure. Asie du sud est.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #347

    Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #128

    “Herderin met lammetje.” Gesculpteerd houten beeld, laat 19de eeuws.

    "Bergère avec agneau." Statue en bois sculpté, fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 121 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #365

    Een Madonnabeeld van Lourdes in biscuit en een porseleinen wijwatervat.

    Une Vierge de Lourdes en biscuit et un bénitier en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 25-38 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #612

    “Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.

    « Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More