Similar lots by type
-
#54
“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#69Hugo Crauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 50/80 -
#39Jean GoorisPeriod: 1891 - 1963
“Heuvellandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1920.
“Paysage vallonné”. Huile sur panneau. Signé. Autours de 1920.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#272Jean Driesmans
“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#242Thiele
“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#214
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#152
“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
“Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 150/200 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#292Jan Cels
“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950
“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954
“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#19Raymond Coumans
“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010
“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70/100 -
#274Jean Driesmans
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988
“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300/400 -
#249Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968
“Aigle de mer”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Aigle de mer”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#349Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#29Jehan Frison
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#395
Een handtasje van zilver 800‰. De beugel gegraveerd en versierd met een cloisonné bloemenmotief.
Sac à main en argent 800‰, fermoir gravé et décoré de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. 128,13 gEstimate: € 100/150 -
#312Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1901.
“Vue sur les bois”. Huile sur panneau. Signé, et daté au verso 1901.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#803
J. RADULESCO, De l’influence de l’erreur sur la responsabilité pénale, Paris, 1923. In-octavo, rood linnen band.
J. RADULESCO, De l’influence de l’erreur sur la responsabilité pénale, Paris, 1923. In-octavo, reliure toile rouge.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#434
Twee etsen:- Pompstraatje Lier. Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 21/100 buiten de plaat.- Sint Niklaasplein Antwerpen. Onduidelijk gesigneerd en genummerd 16/100 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- “ La petite rue de la pompe, Lierre”. Romain Malfiet. Signée et numérotée 21/100 hors planche. - “ La place Saint Nicolas, Anvers”. Signature illisible, numérotée 16/100 hors planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#510Army & Navy Co-operative sociaty London
Een houten flessenkistje met blauw fluwelen binnenbekleding en messingen handvatten. Gemerkt binnenin. Laat Victoriaans.
Coffret à bouteilles en bois. Anses en laiton et intérieur en velours bleu. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. 29 x 25 x 25 cmEstimate: € 250/300 -
#728Jules Verne
“Werken van Jules Verne”. In vijf banden verzamelde afleveringen met mooie illustraties van diverse kunstenaars.
“Werken van Jules Verne”. En cinq volumes avec illustrations de divers artistes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#831
J.A. ROGRON, Code d’instructions criminelle, 3ième éd. , Paris, 1839. In-octavo, bruine lederen band.
J.A. ROGRON, Code d’instructions criminelle, 3ième éd. , Paris, 1839. In-octavo, Reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#3Moorcroft
Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.
Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#94
Drie oude waterketeltjes op komfoor.
Trois bouilloires anciennes sur réchauds.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#392
“Madonna met kind”. Een ets naar Dürer.
“Vierge à l’Enfant”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Dürer.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cmEstimate: € 50/60 -
#838Alphonse BerengerPeriod: 1785-1866
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Gekartoneerde binding. Zeer goede staat.
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#421
Een lot van dertien Boeddhas van Chinees porselein, waaronder één grotere.
Un lot de treize Bouddhas en porcelaine chinoise, dont un plus grand.No longer availableEstimate: € 20/40