#73
Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 51 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#21
Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
#266Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#190
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#335Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#28
Een uiltje en een zwaan van messing.
#336Jan Kennis
“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 90 x 122 cmEstimate: € 200 / 250 -
#180
#137
Een Mariabeeld met kind van kunststof onder stolp.
#44
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127
#289Henri Roidot
”La charrue” & “Vue sur l’étang”. Deux dessins à l’encre de Chine. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 120