Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Frans Keelhoff

“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.
Online only
Dim. 25 x 31 cm
SKU: 2006180234.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #257
    Henri Cassiers

    “Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.

    “Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 62,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #272
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #139

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Online only
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #128

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #325
    C. Geuts

    “Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #267
    Pieter De Mets
    Period: 1880-1965.

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #382
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 160
  • #130

    Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.

    Paire d’appliques décorées de perles en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #175

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #298

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More