Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Frans Keelhoff

“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 25 x 31 cm
SKU: 2508200199.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #199
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #260

    Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.

    Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.
    No longer available
    Dim. 36,8 g bruto
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #618

    Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.

    Paire de consoles moulées aux angelots.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #711
    Guérin

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197

    “De Klaagmuur”. Een kandelaar van verguld brons met plaats voor negen kaarsen. Gesigneerd S. Dali.

    “Le mur des lamentations”. Plaquette en bronze montée en menorah. Signée S. Dali.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 30 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #784

    “Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.

    “Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #666

    Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.

    Garniture de jardin en teck pour enfants comprenant deux chaises, un banc et une petite table.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 550 / 600

Other lots in this auction

  • #428

    Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.

    Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.

    Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #151

    Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.

    Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.
    No longer available
    Dim. 10 x 11 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #535

    Een klein tafelbureau met twee maal drie laden en drie laden in de gordel.

    Petit bureau plat ouvrant à deux fois trois tiroirs et à trois tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 120 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #796
    P. Van der Essen

    “Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.

    ”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #441

    Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.

    Danseuse africaine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #610

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #776

    Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.

    Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #332

    Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.

    Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.
    No longer available
    Dim. 70 x 49 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #136

    Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.

    Lit à baldaquin en acajou.
    No longer available
    Dim. 203 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.

    Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #791

    Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.

    Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More