#260Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
#618Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#711GuérinEen bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
#197“De Klaagmuur”. Een kandelaar van verguld brons met plaats voor negen kaarsen. Gesigneerd S. Dali.
#784“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
Garniture de jardin en teck pour enfants comprenant deux chaises, un banc et une petite table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 550 / 600
#402Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
#151Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
#535Een klein tafelbureau met twee maal drie laden en drie laden in de gordel.
#796P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 80 -
#441Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
#610Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
#136Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.
#791Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300