Tasse et soucoupe en pâte tendre de Tournai. Nous ajoutons un moutardier ancien.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#346Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
#110American Waltham WatchEen 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.No longer availableDim. 148,78 g 5,5 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#374Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.
#55Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.
Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 10000 / 15000 -
#497Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
#203“Menorah Dalinienne”. Een kandelaar van verguld brons op marmeren voet. Gesigneerd S. Dali, genummerd 80/150 (met certificaat).
#590Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300