#544“Modern”. Olieverf op doek.
”Moderne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 112 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#176Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
Une table D-end en acajou sculpté anglaise avec abattants.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
#722Edel“Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.No longer availableDim. 35 x 35 & 52 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
#223“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500 / 1800