#78
Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#200
#800
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200/250 -
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#418
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant un plat, un encrier, deux pots à couvercles et deux tasses et soucoupes. Marques de Limoges, Paris et Bavière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#517
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor polychromes de scènes de chasse européennes en cartouches sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50/60 -
#431
Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#273
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#55
#729
Een spiegel in notenhouten lijst.
#281
Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120