#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
#394Een partij boeken, naslagwerken en documenten met betrekking tot Belgisch Congo.
Un lot de livres et documents en relation avec le Congo Belge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#8“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#277AlessiEen witte design fruitmand. Gemerkt.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
#755Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.