Other lots by Goebel, Germany
-
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#727Goebel, Germany“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70
Similar lots by type
-
#564Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#617Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#563Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65 / 75 -
#404Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#393Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#403Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#647Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#673Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.
Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#612Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#601Een hoge tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein, opgebouwd uit zes delen op een basis met vier salamanders.
Un grand vase tulipe en porcelaine chinoise bleue et blanche, composé de six parties sur un socle avec quatre salamandres.No longer availableDim. h: 50 + cmEstimate: € 200 / 240 -
#567Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#577Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#402Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#214Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.
Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#589Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.
Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#418Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.
Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.No longer availableDim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279V. Dethier“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers de la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
Personnage en bois doré et patiné. Travail thaïlandais;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#705Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 150 / 180 -
#637Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303“Meesterwerken der schilderkunst”. Een kunstmap met fotogravures van bekende kunstwerken met beschrijvende teksten. Ed. Elsevier. Amsterdam, 1904.
Chefs d'oeuvre de la peinture . Une farde d'art avec des photogravures d'œuvres d'art célèbres avec des textes descriptifs. Ed. Elsevier. Amsterdam, 1904.No longer availableEstimate: € 20 / 40




