#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#423PunuEen gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 75 / 125 -
#314‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een lot van 3 porseleinen borden in Chinese stijl, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming en Davenport Stone China.
A lot of 3 porcelain plates in Chinese style, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming, and Davenport Stone China.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#582Rolls RoyceEen groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35