Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.

“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.

"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.
Dim. h: 17,5 cm
SKU: 1312220071.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #51

    “Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.

    Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #21

    Een gietijzeren beeldje in de vorm van een putto op een bok. XIXe eeuw, op recenter houten voetstukje.

    Une figurine en fonte en forme de putto sur un bouc. XIXème siècle, sur un socle en bois plus récent.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #378

    “De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.

    "L'étreinte". Une sculpture en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    “De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.

    "Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #633

    “Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.

    Madone à l'enfant. Une statue en bois sculpté. Travail autrichien.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #91

    “De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.

    "L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #151
    Joseph d’Aste

    “Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #143

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.

    Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #332

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #237

    “Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.

    "Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #148

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #441

    Een geknielde geisha van gepatineerd brons.

    Une geisha agenouillée en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621
    Merlini

    “Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.

    "Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #556

    Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.

    Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 20 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #223

    “Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.

    « Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #192
    David Teniers II

    “Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Voorzien van monogram D.T. rechtsonder (navolger van).

    "La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Porte monogramme DT en bas à droite (suiveur de).
    No longer available
    Dim. 57 x 61 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #628

    Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.

    Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Een lot van drie typische landschappen. Een set van twee met hooimijten en een hoeve, en een zicht op Antwerpen.

    Lot de trois paysages typiques. Un ensemble de deux avec des meules de foin et une ferme, et une vue d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 42 x 37 & 43 x 37 (x2)cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #611

    Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.

    Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 36 + 4 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #563

    Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.

    Krishna dansant sur le roi serpent Kaliya. Statue en bois polychrome. Inde vers 1900. Blessures légères.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #19
    Alphonse Mora

    Een reeks van vier stadsgezichten, potlood op papier. Allen gesigneerd en enkele gedateerd.

    Une série de quatre paysages urbains, crayon sur papier. Tous signés et certains datés.
    No longer available
    Dim. 20x14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23
    Kaiser, Germany

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Gemerkt en met houten sokkeltje.

    "Nu féminin". Une figurine de biscuit blanc monochrome. Marqué et avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #505

    Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.

    Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.
    No longer available
    Dim. 108x46x110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    “Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #303
    Franklin Porcelain

    “The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.

    « Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.

    Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .
    No longer available
    Dim. 360 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More