#307Val St. LambertEen vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#71Een paar verguld bronzen (?) decoratieve schelpen op houten sokkels.
Une paire de coquilles décoratives en bronze doré (?) sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#649Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
#546Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#449Toshusai SharakuPeriod: act. +/- 1795“Acteur Ichikawa Yaozo”. Een Japanse houtsnede. 1940.
#153Delvaux“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#575Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200 / 300