#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#137“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Charles Valton.
#295Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een zwarte diamant van +- 2,12 ct.
Collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et d'un diamant noir de +- 2,12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#157“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Sœurs. Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre noir. Fonte posthume d'après Louis et François Moreau.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#418Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
#649Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
#56Een salontafel met geaccoleerd blad en met entretoise in cannage.
#171Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
Pêcheuse de crevettes. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 41cmEstimate: € 400 / 450 -
#255Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 350 / 450 -
Une paire de bougeoirs en cristal, marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 25 / 45