Other lots in this auction
-
#76Twee verstelbare armstoelen met gecapitonneerd groen fluwelen bekleding. Met voetbankje.
Deux fauteuils réglables avec revêtement en velours vert capitonné. Avec repose-pieds.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#149Paul Van de Venne“Schepen op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
Navires dans la mer agitée. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 21,5 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Vileroy & BochEen gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#298YashicaEen oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#116Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandmeubel met twee laden in de gordel, een tussenblad en getorste zuiltjes.
Un meuble haut en chêne richement sculpté avec deux tiroirs en ceinture, une tablette intermédiaire et des colonnes torsadées.No longer availableDim. 99 x 120 x 59 cmEstimate: € 500 / 800 -
#109Herbert RoeHerenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25 / 35 -
#198Een paar gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastjes met opzet en met onderaan een lade en een kwartronde paneeldeur. Het geheel versierd met vruchten en bloemen en met getorste stijlen.
Paire d'encoignures en chêne sculpté en haut avec un tiroir en bas et une porte à panneaux en quart de rond. Le tout décoré de fruits et de fleurs et de montants torsadés.No longer availableDim. 177 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un rubis central de +- 2 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#136BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300 / 500 -
#278Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 45 / 60

