Other lots in this auction
-
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
Une carpette persane en soie nouée à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 183 x 125 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 173 x 96 & 156 x 106 cmEstimate: € 30 / 40 -
#466Een verlengbare eettafel met gechromeerde potenstructuur met houten voetjes en met teakhouten bovenblad. Jaren ‘60.
Une table à manger extensible avec pieds chromés avec pieds en bois et plateau en teck. Années 1960.No longer availableDim. 72 x 160 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159“De wandelende Heilige Familie met in de lucht God de Vader en de Heilige Geest en de stad Jeruzalem in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
La Sainte Famille marchant avec Dieu le Père et le Saint-Esprit dans le ciel et la ville de Jérusalem en arrière-plan. Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIe siècle.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 500 / 600 -
#127“Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.
Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#386Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.
Fauteuil Emanuelle ou chaise paon en rotin. Milieu du 20ème siècle. Bon état, une petite partie du bord détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#77Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.
Un bougeoir en argent de style Louis XVI à décor en relief. Marques inconnues, peut-être Autriche.No longer availableDim. 199,15 g h: 20,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#48Een antieke aardewerken kruik.
Une cruche antique en faïence.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#28Julius Dressler, AustriaEen tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.
Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#691Siera, BelgiumEen oude radio in bakelieten kast. Model SA 1009U. 1956.
Une vieille radio dans un étui en bakélite. Modèle SA 1009U. 1956.No longer availableDim. 20 x “2 x 14 cmEstimate: € 30 / 40

