Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.

“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.

“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.
Dim. 75 x 101 cm
SKU: 2908170219.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #219
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #186

    “Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 54 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #239
    Isidore Meyers
    Period: 1836 - 1917

    “Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #654
    Åslund

    “Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #9
    J. Fenton

    “Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #656

    Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #227

    Een mahoniehouten spinnenwiel met ivoren details en messingen geleidingsband. Vroeg XIXe eeuw.

    Rouet en acajou aux détails en ivoire et en laiton. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #684
    Maurice Musin

    “Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 67 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #596

    Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #569
    H. Soto

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    “Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.
    No longer available
    Dim. 74 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.

    Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #630

    Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.

    Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #212
    Charles Van Roose
    Period: 1883-1960

    “Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #776

    Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe

    Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 162 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #126

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #639
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #244

    Een marmeren sierstuk met een bronzen Medusahoofd. XIXe eeuws.

    Pièce de décoration en marbre ornée d’une tête de Méduse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #576

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #229

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 83 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #702

    Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #248
    Solingen

    Een licht gebogen stalen zwaard in schede. Gemerkt.

    Une épée en acier noir légèrement courbée, avec son étui. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. L: 100 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #476

    Een vitrinekastje van zwartgelakt hout met bovenaan een lade met uitgestoken motief.

    Une vitrine en bois laqué noir, avec au dessus un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #797

    Een paar armstoelen van grijsblauw gepatineerd hout met gesculpteerde rug en gecanneleerde poten.

    Paire de fauteuils en bois à patine grise et au dossier sculpté et pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #288

    Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.

    Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #513

    Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychrome. XIXe siècle. Signé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #168
    Friedrich Goldscheider

    “De waard”. Beeld van meerkleurig pijpaarde. kleine restauratie en één manco. Gesigneerd. XIXde eeuw.

    “Le patron”. Sculpture en terre de pipe polychrome. Petite restauration et un manquant. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 54 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #759

    Drie iconen: Christus gedoopt, het lege graf van Christus en de Aartsengel Michael. Recent werk.

    Trois icônes: le baptême du Christ, le Christ sorti du tombe et l’archange Michel. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. ± 21 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 97 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 260 / 400
  • #58

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Vaart te Zeebrugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Canal à Zeebruges”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een antieke poppenkoets.

    Un coche pour poupées antique.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More