Other lots in this auction
-
#60
“Leda en de zwaan”. Een 14 karaats geel gouden broche bezet met een camee. (letsel).
“Léda et le cygne”. Une broche en or jaune 14 ct contenant un camée. Petit dégât au bord.No longer availableDim. 13,79 gEstimate: € 100/150 -
#484
“Suspends ton vol...”. Aquarel. Draagt Handtekening: J. Gaillart.
“Suspends ton vol...”. Aquarelle. Porte une signature J. Gaillart.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#741
Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#252Marten Melsen
“Moeder en kind aan de haven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en gedateerd 1924.
”Mère et enfant au port”. Technique mixte. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 56,5 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#454Kurt Lewy
“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.No longer availableDim. b: 7 cmEstimate: € 200/260 -
#10
Een lot varia waaronder een ivoren halssnoer met een pagode met Fujiyama in de achtergrond en een olifantenhoofd. We voegen er een te herstellen halssnoer van ivoor en parels en een aantal oude juwelen aan toe.
Lot varié dont un coliier en ivoire représentant une pagode et le Mont Fuji, ainsi qu’une tête d’éléphant. Nous ajoutons un collier à réparer en ivoire et perles et quelques vieux bijoux. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#377
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300/500 -
#470Swarovski
Een lot van vijf diertjes van geslepen kleurloos kristal uit de Chinese dierenriem, bestaande uit een geit, een rat, een aap, een varken en een tijger.
Un lot de cinq petits animaux en cristal, Zodiaque Chinois, comprenant une chèvre, un rat, un singe, un cochon et un tigre.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80/120 -
#1Royal Copenhagen
Een paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 9,5 cmEstimate: € 20/25