Other lots by Pauwels
-
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/180 -
#454Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 78 cmEstimate: € 120/200
Similar lots by type
-
#439
“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#442
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#249
“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin en Amérique”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 184 cmEstimate: € 120/140 -
#434
“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#154Remi Deppe
“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200/250 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946
Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#544Reno
“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150/200 -
#352
“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#662F. Van Rompaey
“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#522Frans Gentils
“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90/110 -
#232Remi Deppe
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#582Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Abstracte figuren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Figures abstraites”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 120Estimate: € 250/350 -
#222Mertens
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#572Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#234Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150/200 -
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948
“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#475
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#549F. Van Rompaey
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929
“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#264
“Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#182Naert
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#682Adrienne Pas
“Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.
“Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.No longer availableDim. 28 x 36 cmlEstimate: € 100/150 -
#420Pontiac, Longines en Rutis
Vier verschillende roestvrij stalen horloges.
Quatre différentes montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#231Must de Cartier
Een zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#483
Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
Personnage en bois doré et patiné. Travail thaïlandais;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#463Guerin
Een bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#96
Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120/200 -
#507
Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#417
Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.
Une boîte de cartes postales estampées de la Première Guerre mondiale au début des années 1960.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#113S. Benvenuti
Een zilveren medaille. Gesigneerd. Uitgave van de Franklin Mint.
Une médaille d'argent. Signée. Délivrée par la Franklin Mint.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320/350 -
#738Betonville.
Een oude diamantzaag.
Une vieille scie à diamant.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60/100