#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#553Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#460Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,16 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#153Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#342George Karner“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80 / 100