#750Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#456Een Caucaze karpet van wol.
#365“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 1ct. en een smaragd van ± 1 ct.
Bague toi et moi en or blancs 18 ct sertie d’un diamant de ± 1,00 ct et d’une émeraude de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#126Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
#749Gustaaf De Bruyn“Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#274Simonne Beardwood“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#789Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#489Noël Vos“Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrameerd en genummerd 42/60 buiten de plaat
”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.No longer availableDim. 14,5 x 11 cmEstimate: € 40 / 50