#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
#37Een oude messingen bel.
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#493Een paar borden van Kutaniporselein.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#306Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
#381Een groot lot kunstboeken.
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80