Similar lots by type
-
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#177Louis Leloup
Een platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/240 -
#233
Een grote drageoir van roze glas.
Un grand drageoir en verre rose.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#715
Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un long vase en verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#849
Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#775
Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26/28 -
#630
Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#133Tip Gallé
Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#71
Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.
Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h; 36 cmEstimate: € 80/100 -
#368
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30/40 -
#441Murano
Een vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.
Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 25/35 -
#303
Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
Une paire de candélabres en verre argenté.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#141Louis Leloup
Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160/200 -
#631
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#840
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120/140 -
#191Val St. Lambert
Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970
Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 420/480 -
#412
Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#117
Een siervaas van deels gesatineerd glas, versierd met een handgeschilderde fries, afgewerkt met een zilver- en een goudkleurig blad. Gesigneerd ‘Denis’.
Un vase partiellement en verre satiné, décoration d’une frise peint à la main, finitions de feuilles en en argent et doré. Signé ‘Denis’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#655
Een vaas in rode glaspasta.
Un vase en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h : 34 cmEstimate: € 65/75 -
#621
Een glazen fallus ofte lingam.
Un phallus en verre dit lingam.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#842
Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#591
Een paar vissers van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. Begin XXe eeuw.
Une paire de pêcheurs en ivoire de Chine sculptée sur socles en bois. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420/480 -
#673
Een Balinees beeld van brons.
Une statue en bronze. Bali.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 90/110 -
#605
Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#181Louis Vuitton
Een tasje van cognackleurig epi-leder met datacode AR1915.
Un petit sac à main en cuir épi couleur cognac, code data AR1915.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#521
Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#754H. De Praet
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#545
“Kind boven een olifant met lang-levenstekens”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten voetstuk. In originele doos.
”Enfant sur un éléphant et symboles de longévité”. Un groupe en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,60 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant ayant un poids total de ± 0,60 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,91 gEstimate: € 1300/1500 -
#363
Een lampenvoet en een kleine cachepot van deels verguld Frans porselein, versierd met meerkleurige decors, resp. op rode en op groene fond.
Un pied de lampe et une petit cache-pot partiellement en porcelaine française, décors polychromes, resp. sur fond rouge et fond vert.No longer availableDim. h: 45 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#108Arsène Matton
Een paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120