Other lots in this auction
-
#96
Een zevenladenkastje met de twee deurtjes, versierd met inlegwerk. Eén trekker afgebroken.
Commode à sept tiroirs avec les deux portes, décorée de marqueterie. Un tracteur en panne.No longer availableDim. 101 x 54 x 51 cmEstimate: € 100/160 -
#287
Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22cm - 27,5 cmEstimate: € 65/75 -
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220/240 -
#17
Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een Chinese gemberpot van porselein met veelkleurig decor van bloeiende takken en tekst. Gedraaid houten deksel. Met houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de branches fleuries et texte. Couvercle en bois tourné. Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 80/120 -
#37
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
Une horloge de cheminée en bois incrusté et plaqué.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#565
Een verlengbare mahoniehouten tafel. Met drie verlengbladen.
Une table à allonges en acajou. Avec trois lames d'extension.No longer availableDim. H:75 cmEstimate: € 100/150 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 900/1000 -
#346
Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.
Un petit pupitre de table ancien aux pieds tournés.No longer availableDim. 44 x 37 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#231
Een driedelig kaststel van gesculpteerd albast, bestaande uit twee siervazen en een coupe op voet. Versieringen van druivenraken en bloemen.
Une garniture en trois pièces en albâtre sculpté, composée de deux vases décoratifs et d'une coupe sur pied. Décors de vignes et de fleurs.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 180/240 -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60