Other lots in this auction
-
#253Christofle France
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).
Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).No longer availableDim. h: 10 - 21 cmEstimate: € 400/500 -
#328Christofle, France
Een verzilverde chocoladekan, model Albi met houten handvat. In originele doos.
Chocolatière en métal argenté, modèle Albi. Manche en bois noirci. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#618
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
Paire de consoles moulées aux angelots.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#42
Een lot van zeven handgeschilderde miniaturen, waarbij enkelen op ivoor. XIXe eeuw.
Lot de sept miniatures peintes à la main dont quelques sur ivoire.No longer availableDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 400/600 -
#278
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome décoré d’une fille à la corbeille de fleurs.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#121‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140/200 -
#118Delvaux
Een beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240/300 -
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#544
Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.
Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.No longer availableDim. 74 x 70 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#735
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/100 -
#477
Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.No longer availableDim. Ø: 24 & 26 cmEstimate: € 40/50