Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.

Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.

Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.
Dim. H. 38 cm
SKU: 2508200785.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #785
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #610

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #754

    Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.

    Miroir en acajou aux traits incrustés.
    No longer available
    Dim. 60 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101
    ‘Le Must’ de Cartier

    Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.

    Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.
    No longer available
    Dim. b: 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #492
    Willy Cools

    “Abstract figuur”. Een kunstwerk op een Belgische postzak.

    “Figure abstraite”. Oeuvre d’art sur un sac de la poste belge.
    No longer available
    Dim. 97 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Keith

    Een paar landschappen op doek.

    Paire de paysages sur toile.
    No longer available
    Dim. 22 x 39 cm en 22 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #256

    Een hoge mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.

    Commode haute en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 120 115 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #395

    Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.

    Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.
    No longer available
    Dim. 10,60 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #153
    Amphora

    Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #199
    Frans Keelhoff

    “Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #16

    Vier gigognetafeltjes met een gegraveerd decor. Begin XXe eeuw.

    Suite de quatre tables de gigogne à décor gravé. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een grijsgepatineerd houten bedframe met gesculpteerde kuif in Lodewijk XV-inspiratie en bloemenstrikken.

    Cadre d’un lit en bois patiné gris à la coiffe de style Louis XV et aux noeuds fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm b: 1,35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal.

    Dessin éducatif pour des leçons de langue Thaï (?).
    No longer available
    Dim. 149 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More