Other lots by Val Saint Lambert Belgique
Similar lots by type
-
#611
Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80/120 -
#122Edward Van Rijswijck
“Stilleven met bloemenmand” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte au panier de fleurs » Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. h12cm x b16cmEstimate: € 300/400 -
#697
Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).
Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 25/40 -
#547
Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60/70 -
#628
Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.
Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.No longer availableDim. h 45cm x Ø 23cmEstimate: € 120/200 -
#106
19e eeuws rond tafeltje, koperen elementen. Op centrale driepoot.
Table ronde XIXème, éléments en cuivre. Sur trépied central.No longer availableDim. Ø73cm x h76cmEstimate: € 120/150 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#97
Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50/80 -
#335
Een lot bestaande uit een grote geelkoperen ketel, een geelkoperen voetwarmer en ook een houten met rood koper potje.
Lot composé d'une grande bouilloire en cuivre jaune, d'un chauffe-pieds en cuivre jaune et également d'une marmite en bois avec cuivre rouge.No longer availableDim. h 28 & Ø 36 cmEstimate: € 35/45 -
#302
6 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelands taferelen.
6 gravures en couleurs, encadrées, XVIIIe siècle, diverses scènes urbaines et rurales.No longer availableDim. h32cm x b42cmEstimate: € 90/120 -
#692
Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30/50 -
#548Kosta Boda
Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.
Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.No longer availableDim. h 35 cm x b 21 cmEstimate: € 110/130 -
#458
Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.
Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 110/130 -
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#543
Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65/75 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#667
Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.
Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.No longer availableDim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#247
Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.
Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.No longer availableDim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cmEstimate: € 80/100 -
#416
Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.
Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.No longer availableDim. Tafel H: 52 cmStoel H: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#635Murano
lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75/95 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#677Judeco Belgium
Tafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50/80 -
#234L. Trezel
Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).
Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#36
Bout-de-canapé, lederen groen oppervlak met gouden randje.Centrale vierpoot op wieltjes.
Bout-de-canapé, surface en cuir vert avec garniture dorée. Quadripode central sur roulettes.No longer availableDim. h56cm x b40,5cm x d40,5cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#365
Een Madonnabeeld van Lourdes in biscuit en een porseleinen wijwatervat.
Une Vierge de Lourdes en biscuit et un bénitier en porcelaine.No longer availableDim. H: 25-38 cmEstimate: € 30/35 -
#300
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een topaas van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une topaze de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 100/150 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700/800 -
#261Wilhelm Schiller & Son
Paar vazen van veelkleurig porselein. Oostenrijk, gesigneerd WS&S, lichte schilferschade onderaan een voet.
Paire de vases en porcelaine multicolore. Autriche, signés WS&S, légers éclats au bas d'un pied.No longer availableDim. h49,5cm x b23,5cmEstimate: € 120/200 -
#592
Twee Japans bronzen vaasjes met bijgevoegd keteltje. Onderaan gemerkt.
Deux vases japonais en bronze avec bouilloire attachée. Marqué en bas.No longer availableDim. h 13 cm & h 8 cmEstimate: € 100/120 -
#662
Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.
Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40/50 -
#516
Een mid century vitrine met koperbeslag en twee bolglazen wanden.
Une vitrine du milieu du siècle avec des montures en cuivre et deux parois de verre convexes.No longer availableDim. 135x46x180 cmEstimate: € 180/240 -
#478
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha debout en bois doré.No longer availableDim. H. 220 cmEstimate: € 600/800 -
#224T. Mullerts
“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#35
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee en een pareltje. Lengte ketting: 23 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et d'une perle. Longueur de la chaîne : 23 cm.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 150/200 -
#410
Drie verschillende 18 karaats geelgouden ringen bezet met pareltjes, opaal en een rode steen.
Trois bagues différentes en or jaune 18 carats serties de perles, d'opale et d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180/250 -
#631
Masker in gesculpteerd hout, Okua - Nigeria.
Masque en bois sculpté, Okua - Nigeria.No longer availableDim. h30cm x b20cmEstimate: € 40/70