Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.
Royal Doulton

Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.

Vase en porcelaine à décor de deux boucs dans un paysage.
Dim. 23 x 25 cm
SKU: 1312220360.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 45 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #71

    “Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.

    "Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #267

    “Romeinse figuur.” Stenen sculptuur op marmeren voet. Genummerd 1165. Draagt monogram. Enkele kleine beschadigingen.

    "Personnage romain". Sculpture en pierre sur socle en marbre. Numéroté 1165. Porte monogramme. Quelques dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #674

    Een bord van porselein met 8 kleine en een groot medaillon.

    Une assiette en porcelaine avec 8 petits et un grand médaillon.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #169
    De Meyer

    “Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #340

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,68 g
    Estimate: € 500 / 550
  • #373
    Lladro, Spain

    “Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.

    "Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    “Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #516
    Edward Van Esbroeck
    Period: 1869 - 1949

    “Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 135 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #187

    Twaalf dessertvorkjes van massief zilver. Nederlandse keuren van H. Hooijkaas, tweede gehalte, datumletter H. voor 1942.

    Douze fourchettes à dessert en argent massif. Poinçons hollandais de H. Hooijkaas, deuxième montant, date lettre H. avant 1942.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #213

    Een kleine corpus christi van gebeeldhouwd notenhout. Armen manco. Vlaanderen, XVIde eeuw.

    Un petit corpus christi en noyer sculpté. Bras manquent. Flandre, XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #263

    “Biddende oude dame.” Plaasteren sculptuur. Onleesbaar gesigneerd. Enkele kleine beschadigingen.

    "Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. H: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More